اخبار

تاریخ انتشار: یکشنبه 10 تیر 1397
پیام مدیرعامل شستا به مناسبت روز صنعت

  پیام مدیرعامل شستا به مناسبت روز صنعت

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ،در پیامی ضمن تبریک روز صنعت و معدن به همه صنعتگران و دست اندرکاران عرصه تولید ،بر ضرورت همکاری و تشریک‌ مساعی همگان بویژه صنعتگران ،دولت، ملت و مجلس محترم برای توسعه صنعتی کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ، مهندس مرتضی لطفی تصریح کرد روزملي صنعت و معدن فرصتي است تا با تبيين و معرفي دستاوردهاي صنعتي و معدني كشورعزيزمان ايران، نقش كليدي اين دو حوزه را در اقتصاد و تحقق اهداف بلندمدت كشور يادآور شويم. عرصه اي كه تلاشهاي تحسين برانگيز غيورمردان پولادين، چرخهاي موتورپيشرفت كشور را به حركت درآورده و با عزمي ملي و مديريتي جهادي به پيش ميرود. 

مدیر عامل شستا افزود : اين روز فرصت مناسبي است كه به مهم ترين موتور محركه اقتصاد يعني بخش صنعت و معدن نگاهي انديشمندانه شود چرا كه اين بخش به عنوان عامل مولداشتغال پايدار در افزايش توليد ناخالص ملي و در آمد سرانه نقش بسزايي دارد. بي‌گمان كسب موفقيت‌هاي بي‌بديل تلاشگران صنعت و معدن در بخش‌هاي دولتي و غيردولتي نشانه‌اي آشكار و مصداقي بارز از توسعه و پيشرفت چشمگير فرزندان برومند اين سرزمين است كه درپرتو مسئوليت‌پذيري منابع انساني متعهد و متخصص بدست آمده است و اينك مجموعه صنعت ومعدن كشور با اتكا به خلاقيت و هوشمندي بي‌نظير به‌گونه‌اي تحسين‌ برانگيز اوج كارآمدي نيروهاي توانمند داخلي را به اثبات رسانده‌ است .

وی تصریح کرد: بزرگداشت روز ملي صنعت و معدن مجالي است تا در پرتو منويات مقام معظم رهبري، سياستهاي اقتصاد مقاومتي را چراغ راه خويش قرار داده و باهمكاري و همراهي بخش دولتي و خصوصي با عزم ملي و مديريت جهادي در راستاي سند چشم انداز20 ساله و برنامه توسعه گام برداريم و در اين راه با تدبير و برنامه ريزي،مكانيزمهاي مناسبي را براي استفاده از ظرفيتها طراحي و تدوين كنيم و اصلاحات لازم را در حيطه عملكردها، به انجام رسانيم و فراموش نكنيم كه راه توسعه و پيشرفت ازمعبر درايت، تدبير، عقل و منطق ميگذرد و در اين مسير بايد از تجارب موفق سايركشورها بهره شايسته را ببريم.  

مهندس لطفی افزود:روز صنعت و معدن زماني است تا ضمن ارج نهادن به تلاشهاي بي وقفه و خستگي ناپذير تلاشگران اين عرصه، مسير خويش را براي كسب جايگاه نخست منطقه و پيشگامي در تحولات شتابنده بين المللي هموار كنيم و با استعانت ازخداوند قادر متعال، آغازگر فصل نويني باشيم كه اعتلاي ايران اسلامي و شكوفايي اقتصاد و تجارت از ثمرات شيرين آن باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد اینجانب برخود واجب و لازم میدانم تا روز بزرگ صنعت و معدن را به کلیه صنعتگران، مهندسان صنعتی و معدنی و نیز کارگران زحمتکش ،پرتلاش وغیرتمند صنایع کشور بویژه مجموعه معظم تامین اجتماعی ، شستا ، هلدینگها وشرکتهای تابعه تبریک گفته ، از خداوند سبحان توفیق روزافزون وموفقیت در سایه عنایت حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله و تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب برای ایشان مسئلت نمایم.

تصاویر
  • پیام مدیرعامل شستا به مناسبت روز صنعت