اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 22 اسفند 1396
بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهیم

  بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهیم

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد تاکید کرد: مشتریان شرکای تجاری نفت پاسارگاد هستند و وابستگی عمیقی بین این شرکت و مشتریانش وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، دکتر "غلامرضا گرزین" در نشستی با حضور مشتریان صادراتی این شرکت گفت: رابطه بین این شرکت با مشتریان یک رابطه دو طرفه و برد برد است که منافع هر دو طرف را در پی دارد.

وی با تاکید بر مشتری مداری در شرکت نفت پاسارگاد ،افزود: مجموعه نفت پاسارگاد این افتخار را دارد تا بدون واسطه در خدمت مشتریانش باشد.

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد ادامه داد: این شرکت متعلق به 42 میلیون نفر از شريف ترين اقشار جامعه يعني حق بيمه قشر عظيمي از بيمه شدگان سازمان تامين اجتماعي است و به همین دلیل باید بکوشیم تا از برند و کیفیت این شرکت دفاع کنیم.

گرزین با اشاره به افتخارات این بنگاه اقتصادی گفت: کسب تندیس صنعت سبز، کسب تندیس رعایت حقوق مصرف کننده، کسب تندیس واحد نمونه کیفی و کسب تندیس بنیاد جهانی انرژی حاصل تلاش همکاران ما در نفت پاسارگاد و تلاش مضاعف مشتریانی است که با نفت پاسارگاد همکاری می کنند.

وی قیر نفت پاسارگاد را محصولی با کیفیت عنوان کرد و افزود: پهلوگیری کشتی های پهن پیکر برای بارگیری قیر این شرکت مرهون تلاش های مشتریان صادراتی است و ما هم می کوشیم تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.

مدیرعامل نفت پاسارگاد با بیان اینکه فروش صادراتی این شرکت در سالجاری رکورد یک میلیون تن را شکست ،ادامه داد: با همتی که در شما و همکاران خودم می بینم می توانیم صادرات قیر این شرکت را در سال آینده افزایش دهیم.

گرزین با اشاره به نزدیک شدن به ایام نوروز ضمن تبریک پیشاپیش سال نو گفت: امیدوارم در سال آینده این جلسات استمرار داشته باشد و فرارسیدن بهار باعث نزدیک تر شدن دلهایمان به همدیگر شود.

گفتنی است در این نشست که در شرکت نفت پاسارگاد برگزار شد تعدادی از مشتریان صادراتی به بیان نقطه نظرات خود در راستای بهبود فرآیند صادرات قیر پرداختند.

تصاویر
  • بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهیم
  • بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهیم
  • بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهیم
  • بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهیم