اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 25 مرداد 1395
محصول تولیدی نفت پاسارگاد منحصر به فرد است

  محصول تولیدی نفت پاسارگاد منحصر به فرد است


مدیر منطقه شمال شرق شركت نفت پاسارگاد از رعايت شدن تمام موارد زيست محيطي در اين شركت خبر داد.
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شركت نفت پاسارگاد، " پويان سعيدي" كه در همايش قير و آسفالت مشهد سخن مي گفت، افزود: محصولات توليدي شركت نفت پاسارگاد كاملا متناسب با استاندارد هاي زيست محيطي توليد مي شود و حامي محيط زيست هستيم.
وي با بيان اينكه استفاده از قيرهاي پليميري و PG نهادینه شود گفت: قیرهای پلیمری دارای عمر دو برابری نسبت به سایر قیرها و قیرهای PG نیز از لحاظ آب و هوایی با هر منطقه سازگار بوده و از لحاظ هزینه ای نیز مناسب است.
مدیر منطقه شمال شرق شرکت نفت بیان داشت: از همه کسانی که با صنعت قیر مرتبط هستند دعوت می کنیم تا از کارخانه های نفت پاسارگاد بازدید کرده و از نزدیک روند تولید و کیفیت قیر را ببینند.
سعیدی قیرهای تولیدی در کارخانه های نفت پاسارگاد را منحصر به فرد دانست و اظهار داشت: هر 6 کارخانه نفت پاسارگاد در کنار پالایشگاه ها احداث و مواد اولیه این شرکت بر خلاف دیگر شرکت های تولید کننده قیر بدون واسطه و با وسیله خط لوله چند متری از پالایشگاه وارد کارخانه شده و نیازی به حمل نداریم.
وی با بیان اینکه آزمایشگاه های مستقر در کارخانه های نفت پاسارگاد به روزترین آزمایشگاه های موجود در صنعت قیر می باشند ، گفت: آزمایشگاه کارخانه منطقه شمال شرق به دلیل تخصصی بودن به عنوان آزمایشگاه مورد اعتماد اداره کل استاندارد معرفی شده است.
مدیر منطقه شمال شرق شرکت نفت پاسارگاد افزود: مسئولیت اجتماعی یکی از موارد مورد تاکید مدیرعامل شرکت بوده و به همین دلیل برای کاهش هزینه های کشور در حوزه آسفالت و قیر اقدام به برگزاری همایش های جداگانه در مراکز استان های با موضوع استفاده صحیح و بهینه از قیر و آسفالت می نماییم.
سعیدی ادامه داد: شرکت نفت پاسارگاد همواره به فکر توسعه زیر ساخت های جاده ای و تامین قیر مورد نیاز کشور برای ساخت راه ها است.
گفتنی است همایش یک روزه قیر و آسفالت با شرکت بیش از یکصد مدیر حوزه راه سازی در شهر مشهد مقدس برگزار شد.

تصاویر
  • محصول تولیدی نفت پاسارگاد منحصر به فرد است