اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 16 اردیبهشت 1393
آغاز نمایشگاه نفت و گاز نوزدهم

  آغاز نمایشگاه نفت و گاز نوزدهم

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز به کار کرد.
این نمایشگاه یکی از بزرگ ترین و مهم ترین نمایشگاه های حوزه نفت و گاز است که امسال با توجه به گشایش های دیپلماتیک با استقبال گسترده بازدیدکنندگان مواجه شده است. حدود 600 شرکت خارجی و 1200 شرکت داخلی در این نمایشگاه حضور دارند.
شرکت نفت پاسارگاد به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده قیر در ایران و خاورمیانه در این نمایشگاه حضور مؤثر و فعالی را از خود به نمایش گذاشته است. با توجه به جایگاه و ماموریت تعریف شده برای این شرکت در خصوص رهبری بازار قیر خاورمیانه، حضور پرقدرت در نمایشگاه مورد توجه قرار داده است.
قیر یکی از گرانترین فراورده های نفتی است، قیر ایران جزء با کیفیت ترین قیرهای جهان است اما اکنون ایران به دلیل سوء مدیریت در جایگاهی دور از شأن خود ایستاده است، شرکت نفت پاسارگاد، شرکتی با پتانسیل بالاست و توانایی رهبری بازار منطقه به نمایندگی از ایران را دارد. ظرفبت 4 میلیون تنی این شرکت یک پتانسیل بالاست که باید به برنامه ریزی و همکاری مسئولان بایستی منتج به کسب این جایگاه و بالتبع کسب منافع ملی بالاتر شود.
بدیهی است، نمایشگاه ها از ابزارهای مهم برای رونق بخشیدن به صادرات و انجام فعالیت های موثر در تبلیغات و بازاریابی کالاها و خدمات هستند.
غرفه این شرکت در سالن 6 نمایشگاه بین المللی پذیرای خیل مشتاقان و بازدید کنندگان است. 

تصاویر
  • آغاز نمایشگاه نفت و گاز نوزدهم