اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 20 فروردین 1393
مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد خبر داد

  مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد خبر داد


مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد خبر داد :

سال خوبی در انتظار سهام داران پاسارگاد است

 

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد با تشریح پیشرفت ها و موفقیت های روز افزون این شرکت تاکید کرد : سال خوبی در انتظار سهام داران این شرکت است .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد ، "محسن دلاویز " که در جمع مدیران ستادی و کارخانه های شرکت نفت پاسارگاد سخن می گفت با بیان این مطلب افزود : سهامداران سرمایه های اصلی این شرکت هستند و ما به عنوان امانت داران این عزیزان هم پیمان می شویم که به میثاقی که با سهامداران به منظور تلاش برای رشد و اعتلا این شرکت بسته ایم وفادار مانده و در این مسیر با نهایت جدیت و سلامت گام برداریم .

وی با بیان اینکه شرکت نفت پاسارگاد پس از پشت سرگذاشتن مشکلات متعددی هم اکنون در مسیر موفقیت قرار گرفته است ادامه داد: سال خوبی در تولید و سودآوری پیش روی شرکت نفت پاسارگاد است و به سهام داران این نوید را می دهم که سال خوبی در انتظار آنها است .

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد با اشاره به مشکلات فراوان این شرکت در زمان برعهده گرفتن مدیریت آن گفت : همه شما می دانید انحصار قیر این شرکت در اختیار فردی بود که تا چند سال قبل پیک موتوری این شرکت بود و مافیایی از قدرت و ثروت در هم آمیخته شده بود که بسیار قوی و مبارزه با آنها از نظر برخی ها ناممکن بود .

دلاویز با تاکید بر مبارزه با فساد درهر رده و جایگاهی افزود : با تمام توان مقابله این مافیای فساد ایستادم و هرگز تسلیم و مرعوب تهدید، تطمیع و ارعاب آنها نشده و نخواهم شد .

وی با تاکید بر اینکه در مسیر مبارزه با این فساد مافیایی به پیروزی بزرگی رسیدیم تصریح کرد : برخی افراد چون خود فاسد هستند فکر می کنند تمام کشور و نظام فاسد است در حالیکه الحمدالله نظام سالم و با فساد در هر رده ای برخورد می کند .

مدیرعامل نفت پاسارگاد خاطرنشان کرد : همه ما مدیون خون شهدا و ایثارگری ایثارگران هستیم و باید با سلامت در مسیر آرمانهای این عزیزان والامقام و آبادانی ایران و منافع ملی حرکت کنیم .

دلاویز از حذف رانت برای برخی افراد و مشتریان خاص درشرکت نفت پاسارگاد خبر داد و گفت : هیچ امتیازی برای افراد ویژه یا مشتریان خاص نداریم و نگاه ما به همه مشتریان یکسان است .

وی با بیان اینکه اولویت اول وی رفع مشکلات داخل کشور در حوزه قیر و آسفالت است افزود : از نظر من آسفالت و آبادانی خیابانهای شهرهای کشور بر آسفالت خیابانهای کشورهای عربی اولویت دارد و در این مسیر هم در تلاش هستیم هرچند که این موضوع را در تضاد برای حضور موثر و فروش قیر پاسارگاد در بازارهای جهانی نمی دانم .

مدیرعامل نفت پاسارگاد با تشریح موفقیت های این بنگاه اقتصادی در دوران مدیریت وی خاطرنشان کرد : اقدامات بزرگی انجام شده ولی کارهای بزرگتری باید انجام شود که با همدلی و هم افزایی همکاران و تیم مدیریتی عملی و اجرایی خواهند شد .

تصاویر
  • مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد خبر داد