اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 فروردین 1393
پویایی، شجاعت، اتکاء به درون و گذشت لازمه پبشرفت است

  پویایی، شجاعت، اتکاء به درون و گذشت لازمه پبشرفت است

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل، مهندس دلاویز، مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد و هیأت همراه از کارخانه آبادان بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن قرار گرفتند.

مهندس دلاویز طی سخنانی در بین پرسنل کارخانه آبادان، گفت: یکی از مهم ترین پروژه های توسعه ای شرکت در کارخانه آبادان تعریف شده است و امیدواریم هرچه زودتر این پلنت را نیز به بهره برداری برسانیم.

ایشان سپس با بیان اینکه پاسارگاد در دو سال اخیر به دلیل تغییرات پی در پی مدیریتی با چالش هایی روبرو شده است، گفت: مشکلات، مسائل و حاشیه ها بسیار بزرگ است ولی بزرگتر از لطف خدا و اراده تیم مدیریتی جدید نیست.

وی با بیان اینکه با بررسی مسائل، و با شعار سلامت، شفافیت و تکریم کار خود را آغاز کردیم، گفت: تمام اختیارات فسادآور را حذف و حرکت بزرگی را برای مقابله با رانت و ویژه خواری آغاز کردیم. این پیام را به ویژه خواران دادیم که ما گام آخر را همان اول بر می‌داریم. شرکت نفت پاسارگاد متعلق به بیمه شدگان و بازنشستگان است و آنها چشم انتظارند تا تلاش ما به ثمر بنشیند.

مهندس دلاویز با اشاره به اینکه روی شاخص سلامت بسیار جدی هستیم، افزود: حراست، حسابرسی داخلی و بازرس ویژه را تقویت نموده ایم و از تمام دستگاه های نظارتی نیز می خواهیم تا ما را در این راستا کمک نمایند.

مدیر عامل شرکت نفت پاسارگاد با بیان اینکه امسال بیش از دو میلیون تن قیر را تولید و به فروش خواهیم رساند، گفت: این مهم با همکاری همه پرسنل امکان پذیر خواهد بود و بایستی با تلاش مضاعف کاستی ها را جبران کرد. صنعت قیر یک صنعت ملی است و منافع حاصله نیز منافع ملی است.

مهندس دلاویز در پایان با اشاره به اینکه امسال سال اقتصاد و فرهنگ نام گذاری شده است، گفت: مقام معظم رهبری بر روی اقتصاد تأکیدی دوباره و روی شاخص مدیریت جهادی تاکید ویژه داشته اند. مدیریت جهادی، مدیریت ایثارگرایانه، متواضعانه، شجاعانه و مبتنی بر ارزشهاست. باید فرهنگ دفاع مقدس را به عرصه اقتصاد بیاوریم. مردم جنوب کشور بهتر از هرکسی معنای گذشت و فداکاری را می‌دانند. پویایی، شجاعت ، اتکاء به درون و گذشت لازمه پیشرفت است.

گفتنی است در این بازدید مهندس امانی، معاون توسعه و سرمایه گذاری، مهندس آریا، معاون عملیات، مهندس رهبری زاده، مدیر منابع انسانی، مهندس فرهمند، مدیر حراست و مهندس دیانتی مدیر حوزه مدیریت، مهندس دلاویز را همراهی می نمودند. بازدید از پلنت آبادان به عنوان مهم ترین پروژه توسعه ای و گفتگو با پیمانکاران این پروژه از دیگر برنامه های این سفر بود.
تصاویر
  • پویایی، شجاعت، اتکاء به درون و گذشت لازمه پبشرفت است