اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 18 فروردین 1393
تجلیل مهندس دلاویز از خانواده شهید حسن طهرانی مقدم

  تجلیل مهندس دلاویز از خانواده شهید حسن طهرانی مقدم


همزمان با میلاد امیر المؤمنین، علی علیه السلام

تجلیل مهندس دلاویز از خانواده شهید حسن طهرانی مقدم

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مهندس دلاویز، مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد به همراه جمعی از مدیران این شرکت با حضور در منزل شهید طهرانی مقدم با خانواده معزز ایشان دیدار و از مقام والای خانواده آن شهید بزرگوار تجلیل به عمل آورد.

در این دیدار مهندس دلاویز ضمن تبریک ولادت امیرالمومنین، علی (علیه السلام) گفتند: خداوند را شاکرم که در این روز مبارک در کنار بهترین کسان هستیم. رشادت های شهیدان طهرانی مقدم و مقام والای شهیدان شایسته تقدیر است. حرکت در مسیر تحقق آرمان های شهیدان اعتقاد ماست و شهیدان طهرانی مقدم افتخار کشور بوده و همگان می دانند که خانواده طهرانی مقدم چه خدمت بزرگی به ایران اسلامی نموده اند و باید تشکر ویژه ای از مادر این شهیدان والامقام به خاطر تربیت اینچنین فرزندانی نمود.

وی با اشاره به خدمات ارزشمند شهید حسن طهرانی مقدم، افزود: شهید حسن طهرانی مقدم از نوادر روزگار بودند و برای جایگزینی نظیر ایشان سالها زمان خواهد برد. البته دشمنان ما هم به این مسئله واقف بوده و درصدد هستند از چنین نقاطی به ایران اسلامی ضربه وارد کنند. ایشان گوهری ناب بودند که با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری که خود طلایه دار خودباوری هستند در مسیر اتکاء به توانمندیهای ملی گام نهاده و در همین راستا نیز به درجه رفیع شهادت نائل آمد و امیدواریم که همه ما نیز رهرو همین مسیر باشیم.

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد با بیان اینکه افتخار می کنیم در مسیری که شهدا ریل گذاری کرده اند حرکت می کنیم، گفت: تمام توان خود و تیمم را برای حمایت از سرمایه های این کشور به کار می‌بندیم. هدف ما در این مسیر این است که سالم حرکت کنیم و برای کسی پرانتزی باز نشود.

در پایان این مراسم مهندس دلاویز در گفتگوی صمیمانه ای با مادر شهید طهرانی مقدم، از زحمات و تلاشهای این مادر بزرگوار تقدیر و تشکر نمودند و مادر شهیدان طهرانی مقدم نیز ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی نیروهای پرتوان و تلاشگر، برای ایشان و تمام همکاران شرکت نفت پاسارگاد آرزوی سربلندی کردند.

تصاویر
  • تجلیل مهندس دلاویز از خانواده شهید حسن طهرانی مقدم