اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 22 اسفند 1401
 تحقق سهم حداکثری از بازار با تمرکز بر تولید و صادرات میسر است

  تحقق سهم حداکثری از بازار با تمرکز بر تولید و صادرات میسر است

مدیر عامل نفت پاسارگاد گفت: تحقق سهم حداکثری از بازار با تمرکز و برنامه ریزی در حوزه تولید و صادرات امکان پذیر است و در این راستا، به برنامه راهبردی و عملیاتی نیاز داریم.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، دکتر مسعود اسفندیار روز دوشنبه در نشست صحبگاهی با مدیران، معاونان و مدیران کارخانه ها و پایانه های نفت پاسارگاد افزود: امسال موفقیت های مطلوبی در حوزه تولید، فروش داخلی و صادرات محقق شده اما سال آینده باید با همت و اراده ای مضاعف؛ دستاوردهای دیگری را رقم بزنیم چرا که معتقدیم نفت پاسارگاد ظرفیت های ارزشمندی دارد.
وی با اشاره به عملکرد شرکت در 11 ماه اخیر اضافه کرد: بررسی عمکلرد حوزه فروش داخلی و صادرات و تولید نشان از رخدادهای مثبت و قابل قبولی است و در بسیاری از شاخص ها دستاوردهای خوبی حاصل شده است.
مدیرعامل نفت پاسارگاد افزود: پروژه مخازن آبادان به عنوان یکی از کلیدی ترین طرحهای پیش رو، با تلاش و همت مضاعف همه دست اندارکاران پروژه به ثمر نشست و طبق برنامه ای که داشتیم امسال تکمیل شد.
وی تصریح کرد: در یکسال اخیر تجربه های خوبی در حوزه های مختلف کسب شد و امیدواریم همه همکاران خانواده نفت پاسارگاد در سال پیش رو، با انگیزه بیشتر در جهت رشد و شکوفایی شرکت گام بردارند.
دکتر اسفندیار ادامه داد: حضور نفت پاسارگاد در اصفهان نیز از جمله برنامه هایی بود که در راستای تحقق جهش تولید کلید خورد و انشالله در سال آینده با همت همه عزیزان بتوانیم ظرفیت های تولید را نسبت به گذشته بهبود بخشیم.
مدیرعامل نفت پاسارگاد بیان کرد: مدیران، معاونان، کارشناسان و همه عزیزان شاغل در نفت پاسارگاد با نگاهی به عملکرد امسال، ضمن بررسی نقاط ضعف و قوت با برنامه ریزی و تدوین راهبردهای مشخص در جهت اهداف متعالی شرکت گام بردارند.
دکتر اسفندیار در پایان ضمن تبریک پیشاپیش سال نو و آرزوی سالی پر از خیر و برکت برای همه همکاران و خانواده های ارجمندشان، بر لزوم برنامه ریزی مدون در راستای تحقق چشم انداز کاری شرکت تاکید کرد.تصاویر
  •  تحقق سهم حداکثری از بازار با تمرکز بر تولید و صادرات میسر است
  •  تحقق سهم حداکثری از بازار با تمرکز بر تولید و صادرات میسر است