اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 23 آبان 1401
مدیرعامل نفت پاسارگاد در جمع کارکنان کارخانه اراک: افزایش تولید را در اولویت قرار داده ایم

  مدیرعامل نفت پاسارگاد در جمع کارکنان کارخانه اراک: افزایش تولید را در اولویت قرار داده ایم

مدیرعامل نفت پاسارگاد ضمن بازدید از کارخانه اراک این شرکت، در جمع کارکنان حاضر شد و با آنها دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، دکتر اسفندیار روز دوشنبه 23 آبان ماه جاری، در جمع کارکنان این شرکت در کارخانه اراک حاضر شد و به گفتگو پرداخت.
وی تکمیل و بهره برداری از مخازن 20 هزار تنی نفت پاسارگاد در آبادان را یکی از اولویت های این شرکت عنوان کرد و گفت: در زمان قبول مسئولیت بنده، این پروژه تنها 36 درصد پیشرفت فیزیکی داشت اما با تلاش و همت کارکنان، مهندسان و کارگران نفت پاسارگاد به یاری خداوند طی ماه های آتی به بهره برداری می رسد.
وی ادامه داد: با بهره برداری از این مخازن، بارگیری کشتی های با تناژ بالا امکان پذیر خواهد بود و این مهم تاثیر بسزایی در افزایش میزان صادرات محصول خواهد داشت.
وی افزود: علاوه بر آبادان بحث افزایش ظرفیت مخازن ذخیره سازی در سایر کارخانجات از جمله در پایانه صادراتی شهید رجایی بندرعباس نیز در دستور کار قرار دارد.
مدیرعامل نفت پاسارگاد، تولید صادرات محور را از دیگر اولویت های این شرکت برشمرد و گفت: بسترسازی برای افزایش صادرات و امکان سنجی حضور در بازارهای جدید از عمده ترین برنامه های شرکت هستند.
وی تلاش برای تامین هرچه بیشتر خوراک کارخانجات را از مهم ترین برنامه های این شرکت عنوان کرد و افزود: سال گذشته در راستای افزایش تخصیص خوراک کارخانه ها گشایش هایی حاصل شد.
دکتر اسفندیار خاطرنشان کرد: برنامه ریزی برای افزایش تولید را از ابتدای سال در دستور کار قرار داده ایم و به صورت مستمر پیگیر این مهم هستیم، به گونه ای که تولیدات تمامی کارخانجات به شکل روزانه بررسی و رصد می شود.
همچنین علیرضا فرهانی مدیر کارخانه اراک نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از عملکرد یک ساله کارخانه اراک نفت پاسارگاد پرداخت.
در پایان این نشست شماری از کارگران و کارکنان کارخانه اراک به بیان مسائل و نقطه نظرات خود پرداختند.
تصاویر
  • مدیرعامل نفت پاسارگاد در جمع کارکنان کارخانه اراک: افزایش تولید را در اولویت قرار داده ایم