اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 23 آبان 1401
دیدار و گفتگوی مدیران عامل شرکت نفت پاسارگاد و پالایشگاه شازند

  دیدار و گفتگوی مدیران عامل شرکت نفت پاسارگاد و پالایشگاه شازند

مسعود اسفندیار مدیرعامل نفت پاسارگاد و مجید رجبی مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند روز دوشنبه 23 آبان ماه، ضمن دیدار و گفتگو بر تعاملات هرچه بیشتر تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، مسعود اسفندیار در دیدار با مجید رجبی با بیان این نکته که اولویت اصلی و جدی نفت پاسارگاد تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب، حمایت از تولیدات دانش بنیان و رفع موانع تولید بوده است، گفت: در این راستا برای هر یک از کارخانجات نفت پاسارگاد تا پایان سال برنامه هدفمند تولید جامع پیش بینی شده است.
وی افزود: معتقدیم تعاملات نفت پاسارگاد به عنوان یکی از تولیدکنندگان اصلی قیر ایران، با پالایشگاه های کشور موجب پیشرفت اقتصادی و تحقق هرچه بیشتر این هدف خواهد بود.
اسفندیار در این دیدار حمایت از کارگران را از دیگر اولویت های شرکت نفت پاسارگاد در راستای تحقق رونق تولید عنوان کرد.
وی با ابراز امیدواری نسبت به تعاملات هرچه بیشتر با پالایشگاه های کشور گفت: با توجه به اینکه نفت پاسارگاد بخش قابل توجهی از وکیوم باتوم تولیدی پالایشگاه ها را جذب می کند، انتظار داریم با افزایش تخصیص خوراک بتوانیم گامهای موثرتری در تحقق رونق تولید برداریم.
مجید رجبی؛ مدیر عامل شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند نیز در این دیدار گفت: تحقق رونق تولید و گردش چرخهای اقتصاد کشور نیازمند مشارکت همه دلسوزان نظام و انقلاب است.
در ادامه این نشست بر افزایش سطح تعامل و همکاری طرفین تاکید شد.
تصاویر
  • دیدار و گفتگوی مدیران عامل شرکت نفت پاسارگاد و پالایشگاه شازند