اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 05 مرداد 1401
پیام دکتر اسفندیار به مناسبت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد

  پیام دکتر اسفندیار به مناسبت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد با صدور پیامی فرا رسیدن سالروز عملیات مرصاد را تبریک گفت.متن این پیام به شرح زیر است:

إِنَّ رَبَّكَ لَبِالْمِرْصَادِ

بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن پنجم مرداد ماه که مصادف با سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد است را به همه عزیزان به ویژه همکارانم در شرکت نفت پاسارگاد تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

در روزهایی که منافقین خیانتکار که همواره دشمنان این آب و خاک و مردم بوده‌اند با توهمات باطل خود هم پیمان با دشمنان بعثی اقدام به حمله و اشغال خاک ایران کردند، ملت عظیم الشان ایران اسلامی دست به دست هم دادند تا این بار نیز، دلاورانه دسیسه و اقدامات ننگین دشمنان خنثی شد.
رزمندگان و دلاورمردان این سرزمین به یاری خداوند متعال موفق شدند با فداکاری و جانفشانی منافقین کوردل را در هم بشکنند و برگ زرینی در افتخارات هشت سال دفاع مقدس رقم بزنند.
بازخوانی و گرامیداشت سالروز چنین پیروزی پرافتخاری هر ساله ضروری است تا به یاد داشته باشیم در طول تاریخ همواره دشمنان این خاک بازنده بودند و ایران سرفراز حتی از سخت ترین گذرگاه‌ها و پلید ترین دشمنان و ننگین ترین دسیسه چینی ها، استوار باقی مانده و خواهد ماند.
یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی به ویژه سرداران و شهدای سرافراز و افتخار آفرین عملیات مرصاد که برای حفظ این مرز و بوم عاشقانه جان خود را فدا کردند، گرامی می داریم.
مسعود اسفندیار

تصاویر
  • پیام دکتر اسفندیار به مناسبت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد