اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 30 آذر 1400
یلدای فاطمی

  یلدای فاطمی

یادداشت حسین نیکخواه ، مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد به مناسبت شب یلدا منتشر شده در نشریه داخلی

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، مدیر عامل شرکت نفت پاسارگاد در یادداشتی به مناسبت شب یلدا که در نشریه داخلی این شرکت منتشر شد نوشت:

پاییزی که گذشت و چراغی که روشن می‌ماند
یک فصل دیگر را در کنار عزیزانمان در شرکت نفت پاسارگاد سپری کردیم. فصلی که گرچه خزان طبیعت بود اما امید به رویش دوباره در دل‌ها را زنده می‌دارد و حالا با سرآمدنش بلندترین شب سال را در کنار عزیزانمان گرامی می‌داریم.
واکسیناسیون عمومی اینک به مرحله‌ای رسیده که نویدبخش روزهای بهتر است. امید به ریشه‌کن شدن بیماری کرونا در ماه‌های آینده در دل مردم قوت گرفته است. تلاش ما نیز همواره بر این اصل مهم و اساسی استوار بوده است که سلامت همکاران مقدم بر هر موضوعی است و انجام واکسیناسیون کارکنان نیز موید همین ادعا بوده است.
خانواده بزرگ نفت پاسارگاد یک پاییز دیگر را در کنار هم سپری کردند و دوباره به یلدا رسیدیم. پیش رویمان یک فصل سرد دیگر است که با دلگرمی در کنار هم می‌گذرانیم و برای روشن ماندن چراغ این خانه تلاش می‌کنیم. خانه‌ای به نام نفت پاسارگاد و به وسعت میهن پهناورمان ایران از تهران تا بندرعباس از شیراز تا تبریز و از اراک تا آبادان. بله این خانه ماست و بزرگترین دارایی این خانواده همین اعضای دلسوز و توانا هستند.
در حدیثی که از امام صادق نقل شده ایشان درباره تلاش برای کسب روزی حلال می‌فرمایند:
کسی که برای تأمین معاش و مایحتاج زندگی خانواده‌اش تلاش کند، مانند رزمنده‌ای است که در راه خدا می‌جنگد.
و حالا در روزهایی که معیشت افراد جامعه با مشکلات جدی مواجه است و نگرانی از تامین هزینه‌های خانواده اصلی ترین دغدغه اکثر مردم است کارکنان شریف و زحمتکش نفت پاسارگاد همچنان در تلاش هستند چراغ اقتصاد را در این دیار روشن نگاه دارند و چه جهادی بزرگتر از این؟ وقتی یک جهان دست به دست هم دادند تا ملتی را به زانو در آوردند و هر روز با تحمیل جنگی نابرابر و تحریم‌هایی ظالمانه در تلاشند تا زندگی را برای این مردم سخت‌تر کنند، چه کاری ارزشمندتر از محافظت کردن از شعله‌های امید در دل این ملت نجیب است که کارکنان و کارگران پرتلاش شرکت نفت پاسارگاد در حال انجام این مهم هستند.
دست تک تک شما بزرگواران را به گرمی می‌فشارم و به عنوان برادری کوچک به همگی شما خداقوت می‌گویم و در آستانه‌ی این فصل سرد از خداوند متعال دلگرمی، شادی و سلامتی برای تک تک شما عزیزانم و خانواده‌های محترمتان مسئلت دارم.
امیدوارم در این ایام که یادآور شهادت مظلومانه حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها است سلوک آن حضرت سرلوحه زندگی همه ما باشد.

تصاویر
  • یلدای فاطمی