اخبار

تاریخ انتشار: شنبه 24 فروردین 1398
نمایشگاه محیط زیست آغاز به کار کرد

  نمایشگاه محیط زیست آغاز به کار کرد

هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست، انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری و صرفه جویی انرژی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، هجدهمین نمايشگاه بين المللي محيط زيست و انرژي‌هاي تجديد پذير و بهره وري و صرفه جويي انرژي با حضور شرکتهای داخلي و خارجي در نمايشگاه بين المللي تهران افتتاح شد.
در­ مراسم افتتاح اين نمايشگاه­ رئيس کميسيون انرژي مجلس و معاون سازمان محيط زيست حضور داشتند.
در نمايشگاه بين المللي محيط زيست،­ آخرين دستاوردهاي عرصه حفاظت محيط زيست، تامين، تجهيز و نصب تجهيزات زيست محيطي، انرژي هاي پاک، بازيافت، تصفيه و بهينه سازي مصرف انرژي، پايش آلودگي هوا، آب و پساب و تجهيزات آزمايشگاه هاي معتمد داخلي و خارجي ارائه شده است.
شرکت نفت پاسارگاد به عنوان بزرگترین تولیدکننده قیر در خاورمیانه، در سال گذشته موفق به دریافت تندیس و لوح زرین صنعت سبز شد تا همچنان به عنوان حامی جدی محیط زیست مطرح باشد.
این شرکت در راستای مسئولیت اجتماعی خود و با تکیه بر توانایی ، تجربه، دانش و تعهد نیروی متخصص و با مدیریت بهینه و علمی منابع به کاربرد جدیدی از قیر امولسیونی تحت عنوان مالچ امولسیونی دست یافته است. این ترکیب با توجه به ساختار شیمیایی اش دارای رفتار و ویژگی های مناسب زیست محیطی بوده و برای اولین بار در کشور مورد استفاده قرار می گیرد. این مالچ ضمن تثبیت نمودن زمین های خشک و بیابانی، می تواند بستر مناسبی را برای ایجاد پوشش گیاهی و رشد گیاهان فراهم آورد.
غرفه شرکت نفت پاسارگاد در هجدهمین نمایشگاه محیط زیست از امروز تا بیست و هفتم فروردین ماه از ساعت 10 الی 18 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی پذیرای علاقمندان و دوست داران محیط زیست خواهد بود.
تصاویر
  • نمایشگاه محیط زیست آغاز به کار کرد
  • نمایشگاه محیط زیست آغاز به کار کرد