اخبار

تاریخ انتشار: شنبه 14 فروردین 1395
پیام تبریک نوروزی مدیرعامل در سال جدید

  پیام تبریک نوروزی مدیرعامل در سال جدید

مدیر عامل شرکت نفت پاسارگاد به مناسبت آغاز سال 1395 پیام نوروزی صادر کردند.

متن کامل پیام دکتر درویش زاده به این شرح است:

بسمه تعالی

معاونین ارجمند، مدیران محترم ستادی، مناطق و شرکتهای تابعه و کلیه همکارانم در سراسر ایران اسلامی

سلامٌ علیکم؛

باردیگر فرارسیدن سال جدید را تبریک عرض نموده و ضمن آرزوی توفیقات الهی، از آنجایی که مقام معظم رهبری سال 95 را به نام "اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل" مزین فرموده اند و با اظهار خرسندی از اینکه مقدمات تحقق این امر مهم در شرکت نفت پاسارگاد از ماه‌های پایانی سال گذشته فراهم آمده این ایام آغازین سال جدید را مغتنم شمرده و موارد زیر را یادآوری می نمایم.

1-    پیرو مرحله اول طرح تحول چابک سازی شرکت که درجلسه پایانی سال گذشته ارائه گردید انتظار دارم تلاش کنیم و اراده کنیم در سال 95 با "همدلی و همزبانی" 3 میلیون تن  برنامه تولید پیش بینی شده را تحقق بخشیده و همه آنچه را که تولید کردیم، در داخل و خارج کشور به دست مشتریانمان رسانده و کاری کنیم که خریدارانمان به عنوان بخش مهمی از خانواده نفت پاسارگاد، از اینکه برای خرید خود، ما را انتخاب کرده‌اند برخود بالیده و اظهار خوشنودی نمایند.

2-   مراحل بعدی طرح تحول چابک سازی به حول قوه الهی و با الهام هرچه بیشتراز سیاستهای "اقتصاد مقاومتی" درسال جاری اجرائی خواهد شد. انتظار دارم تلاش کنیم و اراده کنیم با همدلی و همزبانی سال 95 را به سکوی پرش بزرگی برای تحول و توسعه آینده سازمانمان تبدیل و به یاری خدای بزرگ، انتظار روزها، ماهها و سالهایی را داشته باشیم که بار دیگر در کشور عزیزمان ایران اسلامی به انجام وظیفه و عضویتمان در خانواده بزرگ نفت پاسارگاد مباهات و افتخار کنیم.

3-  در پایان یادآوری می‌نمایم که یادمان نرود در سال 95 اولاً تلاش کنیم و اراده کنیم که اندکی به وسع توانمان از رنگ بد بینی و منفی نگری در ذهن و دیدگان‌مان بکاهیم و به همان اندازه به رنگ خوش بینی و مثبت اندیشی عینک‌هایمان بیافزاییم. ثانیاً تلاش کنیم و اراده کنیم کارهای درست انجام بدهیم (برای چرایی انجام کارهایمان دلیل منطقی وعلمی داشته باشیم - اثر بخشی)، کارهای درست را درست انجام بدهیم (چگونگی انجام مطلوب کارهایمان را با نوآوری، خلاقیت، ابتکار، دانش و خرد جمعی همراه کنیم - کارآئی)، کارهای درست را با دل و جان، درست انجام بدهیم (به کارهایمان ایمان و باور قلبی داشته باشیم و با انگیزه درون‌زا انجام وظیفه نماییم - نشاط سازمانی) و با خدای خود عهد و پیمان ببندیم که فقط و فقط برای رضای خود او کارهای درست را با دل و جان و درست انجام بدهیم (مدیریت، فرهنگ و کار جهادی - معاملهء با خدا).

و من ا... التوفیق

برادر و مدیرعامل خدمتگزار شما

درویش زاده

14/01/95


تصاویر
  • پیام تبریک نوروزی مدیرعامل در سال جدید