دات نت نیوک
GO
تاریخ انتشار: چهارشنبه 30 آبان 1397
شرکت نفت پاسارگاد قابلیت تبدیل به مرکز بزرگ علمی و تحقیقاتی در صنعت قیر  خاورمیانه را دارد

  شرکت نفت پاسارگاد قابلیت تبدیل به مرکز بزرگ علمی و تحقیقاتی در صنعت قیر خاورمیانه را دارد

امتیاز: Article Rating

 مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد تاکید کرد: نیروی انسانی متخصص، تجهیزات و امکانات به روز و پیشرفته، پتانسیل‌های بسیار مناسبی هستند که می‌تواند این شرکت را به مرکز معتبر علمی آموزشی صنعت قیر کشور و خاورمیانه تبدیل نماید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، "مسعود جبرائیلی" در جمع کارکنان این شرکت با تبریک فرارسیدن هفته وحدت گفت: نیروی انسانی مهمترین پتانسیل ارزشمند برای نفت پاسارگاد بوده به گونه ای که متخصصان این شرکت از بهترین های صنعت قیر ایران و دنیا هستند و حرف های زیادی برای گفتن دارند.

وی با بیان اینکه نفت پاسارگاد جایگاه خاصی در صنعت قیر دارد، افزود: این شرکت توانمندی ها و پتانسیل های بسیار بالایی دارد و با برنامه ریزی و اجرای صحیح برنامه ها می تواند در 2 سال آینده تمامی رکورد های تولید و فروش را بشکند و طرح های توسعه در این حوزه نیز در برنامه های هیأت مدیره شرکت می باشد.

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد تولید و فروش را 2 اصل مهم برای این شرکت عنوان کرد و بیان داشت: تمامی برنامه های این شرکت باید برای رسیدن به تولید و فروش بیشتر باشد و باید با برنامه‌ریزی صحیح و اصولی و همچنین با ارائه روش های نوین بازاریابی، بازارهای جدید را شناسایی نماییم و بتوانیم انتظارات به حق سهامداران شرکت را تأمین نماییم.

جبرائیلی با اشاره به برخی اقدامات این شرکت تاکید کرد: شرکت نفت پاسارگاد توانمندی های زیادی در بحث صادرات دارد، باید هم اکنون 2 برابر ذخایر شرکت، محصولاتمان در حال حرکت روی آبها معامله می شد و باید از این به بعد فرایندها و برنامه ها به صورت هدفمند و در جهت نفوذ بیشتر در بازارهای هدف جهانی تدوین گردد.

وی با بیان اینکه باید رویکردهای تازه ای برای نفت پاسارگاد تعریف شود، گفت: اصلاح ساختارها، بهبود روش ها، تطبیق برنامه ها با شرایط روز بازارها و چابک سازی چهار اصل مهمی است که باید در کوتاه ترین زمان ممکن در این شرکت اجرا و پیاده سازی شود.

 مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد با تاکید بر اینکه مشتری ها جزء داراییهای ارزشمند شرکت محسوب می شوند، افزود: باید بهترین امکانات را برای مشتریان فراهم کرده تا آنها بتوانند بدون دغدغه و بدون واسطه از این شرکت خرید نمایند.

جبرائیلی، شرکت نفت پاسارگاد را پاک و سالم عنوان کرد و بیان داشت: هیچ ابهامی در عملیات و فعالیت های گذشته این شرکت وجود ندارد و همه مدیران قبلی تلاش کردند تا بر اساس قانون مشکلات شرکت را حل نمایند و تاپیکو و شستا بر عملیات شرکت های تحت پوشش نظارت کافی و قوی دارند.

وی با بیان اینکه شستا و تاپیکو از سالم ترین مجموعه های اقتصادی کشور هستند ،گفت: با مدیریت شایسته مهندس "لطفی" و مهندس" مخدومی" این دو مجموعه عظیم اقتصادی در بهترین شرایط قرار دارند.

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد در پایان با قدردانی از زحمات تمامی مدیران گذشته و نیز آقای دکتر "واعظ" عضو هیات مدیره، افزود: ما تابع تمامی مقررات و قوانین کشور هستیم و ایشان طبق قانون جدید بازنشستگی از شرکت جدا شدند که برای ایشان آرزوی سلامتی داریم و از زحماتی که در این مدت برای شرکت نفت پاسارگاد متحمل شدند قدردانی می نماییم.

 

تصاویر
  • شرکت نفت پاسارگاد قابلیت تبدیل به مرکز بزرگ علمی و تحقیقاتی در صنعت قیر  خاورمیانه را دارد
  • شرکت نفت پاسارگاد قابلیت تبدیل به مرکز بزرگ علمی و تحقیقاتی در صنعت قیر  خاورمیانه را دارد
  • شرکت نفت پاسارگاد قابلیت تبدیل به مرکز بزرگ علمی و تحقیقاتی در صنعت قیر  خاورمیانه را دارد
  • شرکت نفت پاسارگاد قابلیت تبدیل به مرکز بزرگ علمی و تحقیقاتی در صنعت قیر  خاورمیانه را دارد
ثبت امتیاز