دات نت نیوک
GO
تاریخ انتشار: چهارشنبه 30 آبان 1397
شرکت نفت پاسارگاد قابلیت تبدیل به مرکز بزرگ علمی و تحقیقاتی در صنعت قیر  خاورمیانه را دارد

  شرکت نفت پاسارگاد قابلیت تبدیل به مرکز بزرگ علمی و تحقیقاتی در صنعت قیر خاورمیانه را دارد

امتیاز: Article Rating

 مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد تاکید کرد: نیروی انسانی متخصص، تجهیزات و امکانات به روز و پیشرفته، پتانسیل‌های بسیار مناسبی هستند که می‌تواند این شرکت را به مرکز معتبر علمی آموزشی صنعت قیر کشور و خاورمیانه تبدیل نماید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، "مسعود جبرائیلی" در جمع کارکنان این شرکت با تبریک فرارسیدن هفته وحدت گفت: نیروی انسانی مهمترین پتانسیل ارزشمند برای نفت پاسارگاد بوده به گونه ای که متخصصان این شرکت از بهترین های صنعت قیر ایران و دنیا هستند و حرف های زیادی برای گفتن دارند.

وی با بیان اینکه نفت پاسارگاد جایگاه خاصی در صنعت قیر دارد، افزود: این شرکت توانمندی ها و پتانسیل های بسیار بالایی دارد و با برنامه ریزی و اجرای صحیح برنامه ها می تواند در 2 سال آینده تمامی رکورد های تولید و فروش را بشکند و طرح های توسعه در این حوزه نیز در برنامه های هیأت مدیره شرکت می باشد.

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد تولید و فروش را 2 اصل مهم برای این شرکت عنوان کرد و بیان داشت: تمامی برنامه های این شرکت باید برای رسیدن به تولید و فروش بیشتر باشد و باید با برنامه‌ریزی صحیح و اصولی و همچنین با ارائه روش های نوین بازاریابی، بازارهای جدید را شناسایی نماییم و بتوانیم انتظارات به حق سهامداران شرکت را تأمین نماییم.

جبرائیلی با اشاره به برخی اقدامات این شرکت تاکید کرد: شرکت نفت پاسارگاد توانمندی های زیادی در بحث صادرات دارد، باید هم اکنون 2 برابر ذخایر شرکت، محصولاتمان در حال حرکت روی آبها معامله می شد و باید از این به بعد فرایندها و برنامه ها به صورت هدفمند و در جهت نفوذ بیشتر در بازارهای هدف جهانی تدوین گردد.

وی با بیان اینکه باید رویکردهای تازه ای برای نفت پاسارگاد تعریف شود، گفت: اصلاح ساختارها، بهبود روش ها، تطبیق برنامه ها با شرایط روز بازارها و چابک سازی چهار اصل مهمی است که باید در کوتاه ترین زمان ممکن در این شرکت اجرا و پیاده سازی شود.

 مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد با تاکید بر اینکه مشتری ها جزء داراییهای ارزشمند شرکت محسوب می شوند، افزود: باید بهترین امکانات را برای مشتریان فراهم کرده تا آنها بتوانند بدون دغدغه و بدون واسطه از این شرکت خرید نمایند.

جبرائیلی، شرکت نفت پاسارگاد را پاک و سالم عنوان کرد و بیان داشت: هیچ ابهامی در عملیات و فعالیت های گذشته این شرکت وجود ندارد و همه مدیران قبلی تلاش کردند تا بر اساس قانون مشکلات شرکت را حل نمایند و تاپیکو و شستا بر عملیات شرکت های تحت پوشش نظارت کافی و قوی دارند.

وی با بیان اینکه شستا و تاپیکو از سالم ترین مجموعه های اقتصادی کشور هستند ،گفت: با مدیریت شایسته مهندس "لطفی" و مهندس" مخدومی" این دو مجموعه عظیم اقتصادی در بهترین شرایط قرار دارند.

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد در پایان با قدردانی از زحمات تمامی مدیران گذشته و نیز آقای دکتر "واعظ" عضو هیات مدیره، افزود: ما تابع تمامی مقررات و قوانین کشور هستیم و ایشان طبق قانون جدید بازنشستگی از شرکت جدا شدند که برای ایشان آرزوی سلامتی داریم و از زحماتی که در این مدت برای شرکت نفت پاسارگاد متحمل شدند قدردانی می نماییم.

 

تصاویر
  • شرکت نفت پاسارگاد قابلیت تبدیل به مرکز بزرگ علمی و تحقیقاتی در صنعت قیر  خاورمیانه را دارد
  • شرکت نفت پاسارگاد قابلیت تبدیل به مرکز بزرگ علمی و تحقیقاتی در صنعت قیر  خاورمیانه را دارد
  • شرکت نفت پاسارگاد قابلیت تبدیل به مرکز بزرگ علمی و تحقیقاتی در صنعت قیر  خاورمیانه را دارد
  • شرکت نفت پاسارگاد قابلیت تبدیل به مرکز بزرگ علمی و تحقیقاتی در صنعت قیر  خاورمیانه را دارد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت