دات نت نیوک
GO
تاریخ انتشار: شنبه 05 آبان 1397

  محصولات شركت نفت پاسارگاد منطبق با استانداردهای بین المللی توليد مي شود

امتیاز: Article Rating

مدير كارخانه تبريز شركت نفت پاسارگاد تاكيد كرد:انواع گريد هاي قير در اين كارخانه با بهترين كيفيت و بر اساس استاندارد هاي جهاني توليد مي شود.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شركت نفت پاسارگاد،"علیرضا اسدنژاد" در اولین نشست خبری با اصحاب رسانه‌ شهر تبريز گفت: كارخانه تبريز شركت نفت پاسارگاد در سالهاي اخير همواره به عنوان واحد نمونه كيفي استان آذربايجان شرقي معرفي شده و امسال نيز تنها واحد قيرسازي استان است كه موفق به دريافت تنديس برتر كنترل كيفيت شد. 

وي با بيان اينكه آباداني ايران اسلامي در اولويت كاري مسئولان شركت نفت پاسارگاد است، افزود: این شرکت در راستاي حمايت از عمران و آباداني كشور كيفي سازي محصولات را سرلوحه كار خود قرار داده و از زمان تاسیس اقدام به استقرار سیستم های مدیریتی بین المللی در زمینه مدیریت کیفیت، انرژی، مشتری مداری و همچنین آزمایشگاه استاندارد نموده است.

اسد نژاد اظهار داشت: مهمترين مزيت كارخانه تبريز شركت نفت پاسارگاد اين است كه خوراك خود را از طريق خط لوله اختصاصي از پالايشگاه دريافت ميكند و اين مهم باعث شده  تا كيفي ترين گريد هاي قيري بر اساس استاندارد هاي روز دنيا در اين كارخانه توليد شود.


مدير كارخانه تبريز شركت نفت پاسارگاد به تشريح چگونگي قير توليدي در اين كارخانه پرداخت و گفت: اصولا باید قیر با کیفیت حداقل تا 100 سانتی ‌متر قابلیت کشسانی داشته باشد و این درحالیست که قیر تولیدی شرکت پاسارگاد تا 150 سانتی ‌متر کش می ‌آید و در برابر دما و فشار مقاوم است.

اسدنژاد افزود: همواره با كيفيت ترين گريد هاي قيري را توليد كرديم و علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، مازاد تولیدات خود را به كشورهايي همچون ترکیه، گرجستان، ارمنستان، هند، چین و کنیا صادر می کنیم. 

وي تصريح كرد: كارخانه تبريز شركت نفت پاسارگاد همواره حامي محيط زيست بوده و علاوه بر اينكه به عنوان صنعت سبز معرفي شديم تا كنون در چند نوبت عنوان صادر كننده نمونه استان آذربايجان شرقي را نيز كسب نموده ايم. 


وي ادامه داد: شرکت نفت پاسارگاد با تحویل واحد و نوسازی آزمایشگاه و اتاق کنترل، توانایی تولید انواع قیر را تحت نظارت تیم مهندسی، فنی و آزمایشگاهی مجرب، منطبق با استانداردهای بین المللی در انواع بسته بندی وبا نوع تحویل درخواستی مشتری را دارا است.
ثبت امتیاز