دات نت نیوک
GO
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 تیر 1397
پیام مدیرعامل شستا به مناسبت روز صنعت

  پیام مدیرعامل شستا به مناسبت روز صنعت

امتیاز: Article Rating

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ،در پیامی ضمن تبریک روز صنعت و معدن به همه صنعتگران و دست اندرکاران عرصه تولید ،بر ضرورت همکاری و تشریک‌ مساعی همگان بویژه صنعتگران ،دولت، ملت و مجلس محترم برای توسعه صنعتی کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ، مهندس مرتضی لطفی تصریح کرد روزملي صنعت و معدن فرصتي است تا با تبيين و معرفي دستاوردهاي صنعتي و معدني كشورعزيزمان ايران، نقش كليدي اين دو حوزه را در اقتصاد و تحقق اهداف بلندمدت كشور يادآور شويم. عرصه اي كه تلاشهاي تحسين برانگيز غيورمردان پولادين، چرخهاي موتورپيشرفت كشور را به حركت درآورده و با عزمي ملي و مديريتي جهادي به پيش ميرود. 

مدیر عامل شستا افزود : اين روز فرصت مناسبي است كه به مهم ترين موتور محركه اقتصاد يعني بخش صنعت و معدن نگاهي انديشمندانه شود چرا كه اين بخش به عنوان عامل مولداشتغال پايدار در افزايش توليد ناخالص ملي و در آمد سرانه نقش بسزايي دارد. بي‌گمان كسب موفقيت‌هاي بي‌بديل تلاشگران صنعت و معدن در بخش‌هاي دولتي و غيردولتي نشانه‌اي آشكار و مصداقي بارز از توسعه و پيشرفت چشمگير فرزندان برومند اين سرزمين است كه درپرتو مسئوليت‌پذيري منابع انساني متعهد و متخصص بدست آمده است و اينك مجموعه صنعت ومعدن كشور با اتكا به خلاقيت و هوشمندي بي‌نظير به‌گونه‌اي تحسين‌ برانگيز اوج كارآمدي نيروهاي توانمند داخلي را به اثبات رسانده‌ است .

وی تصریح کرد: بزرگداشت روز ملي صنعت و معدن مجالي است تا در پرتو منويات مقام معظم رهبري، سياستهاي اقتصاد مقاومتي را چراغ راه خويش قرار داده و باهمكاري و همراهي بخش دولتي و خصوصي با عزم ملي و مديريت جهادي در راستاي سند چشم انداز20 ساله و برنامه توسعه گام برداريم و در اين راه با تدبير و برنامه ريزي،مكانيزمهاي مناسبي را براي استفاده از ظرفيتها طراحي و تدوين كنيم و اصلاحات لازم را در حيطه عملكردها، به انجام رسانيم و فراموش نكنيم كه راه توسعه و پيشرفت ازمعبر درايت، تدبير، عقل و منطق ميگذرد و در اين مسير بايد از تجارب موفق سايركشورها بهره شايسته را ببريم.  

مهندس لطفی افزود:روز صنعت و معدن زماني است تا ضمن ارج نهادن به تلاشهاي بي وقفه و خستگي ناپذير تلاشگران اين عرصه، مسير خويش را براي كسب جايگاه نخست منطقه و پيشگامي در تحولات شتابنده بين المللي هموار كنيم و با استعانت ازخداوند قادر متعال، آغازگر فصل نويني باشيم كه اعتلاي ايران اسلامي و شكوفايي اقتصاد و تجارت از ثمرات شيرين آن باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد اینجانب برخود واجب و لازم میدانم تا روز بزرگ صنعت و معدن را به کلیه صنعتگران، مهندسان صنعتی و معدنی و نیز کارگران زحمتکش ،پرتلاش وغیرتمند صنایع کشور بویژه مجموعه معظم تامین اجتماعی ، شستا ، هلدینگها وشرکتهای تابعه تبریک گفته ، از خداوند سبحان توفیق روزافزون وموفقیت در سایه عنایت حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله و تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب برای ایشان مسئلت نمایم.

تصاویر
  • پیام مدیرعامل شستا به مناسبت روز صنعت
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت