دات نت نیوک
X
GO
ﺳﻪشنبه 02 آبان 1396
تعداد بازدید: 201
تعداد نظرات: 1

آغاز به کار نهمین همایش و نمایشگاه قیر و آسفالت ایران

نهمین همایش و نمایشگاه قیر و آسفالت ایران با حضور وزیر راه و شهرسازی در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، نهمین دوره همایش و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین آلات با حضور آخوندی، وزیر راه و شهرسازی در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی آغاز به کار کرد.
آخوندی در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت: هر یک میلیون تن قیر هزار میلیارد تومان قیمت دارد اما وقتی همین قیر به آسفالت تبدیل می شود قیمتش به سه هزار میلیارد تومان می رسد.
آخوندی با تاکید بر اینکه در صنعت قیر با ارقام بزرگ سرو کار داریم گفت: بنابراین هر یک درصد صرفه جویی، هر یک درصد بهره روی و هر یک درصد عمر مفید می تواند اثرات بزرگی برای اقتصاد کشور داشته باشد.
وی تولید قیر با ترکیبات متفاوت و ارتقا کیفیت قیر را از مهمترین اهداف وزارت راه و شهرسازی دانست و گفت: متاسفانه امروز از نظر عمر مفید آسفالت تصور خوبی بین مردم وجود ندارد و ما باید تلاش کنیم تا با تولید قیرهای با کیفیت و اصلاح شیوه های پیمانکاری عمر مفید قیرها را اصلاح کرده و نرخ بهره وری را افزایش دهیم.
گفتنی است شرکت نفت پاسارگاد، بزرگ ترین تولیدکننده قیر در خاورمیانه در سالن شماره یک این نمایشگاه حضور فعال و چشمگیری دارد که تا روز پنجشنبه ۴ آبان ماه ۹۶ از ساعت ۹ الی ۱۷ پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان حوزه قیر و آسفالت است.
نظر بینندگان
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت