دات نت نیوک
X
GO
دوشنبه 26 تیر 1396
تعداد بازدید: 146
تعداد نظرات: 1

اجرای اقتصاد مقاومتی در نفت پاسارگاد افتخار بزرگی است

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد تاکید کرد: فرامین مقام معظم رهبری تحت عنوان اقتصاد مقاومتی در این شرکت در حال اجرا می باشد که این مهم افتخار بزرگی برای نفت پاسارگاد است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، دکتر "فریدون درویش زاده" در جمع کارکنان شرکت هرمز پاسارگاد گفت: تولید با کیفیت، پیدا کردن بازار جدید و تنوع محصول از اصول اقتصاد مقاومتی است که به رکن اصلی شرکت نفت پاسارگاد تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه همه کارکنان در اقتصاد کشور نقش سازنده ای دارند، افزود: اگر کارها در راستای اقتصاد مقاومتی صورت گیرد شرکت نفت پاسارگاد در مسیر پیشرفت قرار گرفته و می تواند به اقتصاد جمهوری اسلامی ایران کمک شایانی نماید.

وی با اشاره به رکوردهای ثبت شده در تاریخ شرکت نفت پاسارگاد اظهار داشت: کارکنان شرکت هرمز پاسارگاد به عنوان بازوی اصلی شرکت باید تلاش نمایند تا رکورد 720 هزار تن صادرات سال گذشته و 850 هزار تن صادرات تاریخ شرکت را شکسته و در پایان سال نیز بتوانند با شکستن رکورد یک هزار و 100 تنی نقشی بی بدیل در نفت پاسارگاد ایفا نمایند.

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد گفت: انسجام درونی،نیت خالص و برای خدا کار کردن باعث شده تا شرکت هرمز پاسارگاد از برنامه تعیین شده در سه ماهه اول سالجاری جلو باشد و تلاش کنید تا با همین وحدت رویه به همه رکورد هایی که در ذهنتان وجود دارد برسید.

درویش زاده با تقدیر از عملکرد کارکنان هرمز پاسارگاد افزود: زمانی برای خرید از نفت پاسارگاد صف می کشیدند ولی هم اکنون با وجود 66 شرکت رقیب باید تلاش کنید تا بازارهای جدید و مشتریان جدید را جذب نمایید.

وی خطاب به مدیران شرکت نفت پاسارگاد گفت: کارکنان شرکت نفت پاسارگاد تک تیرانداز های خوبی هستند و هرکدام ظرفیت و خلاقیت خاص خود را دارد پس مدیران باید ظرفیتی را ایجاد نمایند که از همه پرسنل در راستای پیشرفت شرکت استفاده شود.

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد بیان داشت: توسعه زیرساختی یکی از هدف های مجموعه مدیریتی نفت پاسارگاد بوده به همین دلیل در تلاشیم تا با ایجاد راهکارهای مناسب و توسعه ناوبری محصولات خود را در هر جای جهان که مشتری بخواهد تحویل دهیم.

 


نظر بینندگان
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت