دات نت نیوک
X
GO
یکشنبه 24 بهمن 1395
تعداد بازدید: 494
تعداد نظرات: 1

بازتاب صادرات بزرگترین محموله قیر تاریخ کشور در مهمترین رسانه تخصصی قیر جهان

بازتاب صادرات بزرگترین محموله قیر تاریخ کشور در مهمترین رسانه تخصصی قیر جهان

 

صادرات بزرگترین محموله قیر تاریخ کشور توسط شرکت نفت پاسارگاد در مهمترین رسانه تخصصی حوزه قیر جهان بازتاب ویژه ای داشته است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، سایت خبری "بیتو مارت" در خبر مرتبط با کشتی 35 هزار تنی این شرکت نوشته است" تحریم کشتیرانی بر ضد ایران با بارگیری یک محموله صادراتی 34 هزار تنی قیر از بندرامام خمینی به جنوب شرق آسیا شکسته شد، این محموله قیر بر روی کشتی غول پیکر پالانکا ماپوتا یکی از هفت کشتی بزرگ جهان از بندر امام خمینی با موفقیت بارگیری شد.هدف گذاری بارگیری بر روی 15 روز بود اما این زمان در 8 روز توسط فروشنده انجام شد. شرکت نفت پاسارگاد فروشنده این محموله تمامی رکورد های تاریخ صنعت قیر ایران را با صادر کردن بزرگترین محموله یکپارچه قیر منطقه شکست. علاوه بر این رکورد دیگری نیز توسط شرکت نفت پاسارگاد شکسته شد و آن حمل قیر فله از آبادان به بندر امام خمینی با تناژ 3 هزار و 500 تن در روز است."

این سایت خبر منتشر شده در خصوص صادرات بزرگترین محموله قیر تاریخ ایران را با تیتر "شرکت نفت پاسارگاد رکورد بارگیری 35 هزار تن قیر در 8 روز را ثبت کرد" منتشر کرده است.

تصاویر
  • بازتاب صادرات بزرگترین محموله قیر تاریخ کشور در مهمترین رسانه تخصصی قیر جهان
نظر بینندگان
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت